Wist je dat je kan van een gezond en gevarieerd ontbijt genieten zonder in ons hotel te verblijven? Aangeboden in het restaurant op de begane grond is het Orange Hotel ontbijtbuffet open voor iedereen: op weekdagen tussen 6.30 en 10.00 uur, in het weekend tot 10u30 !
Ontwaakt van een goede nachtrust in ons hotel? Of op zoek naar een perfect gelegen plek om je eerste afspraak van de dag te ontmoeten? Misschien wil je gewoon met je partner of gezin het huis uit voor een buitengewoon ontbijt? Geniet van de meest perfecte start van de dag met ons uitgebreide ontbijtbuffet, samengesteld uit gezonde en kwaliteitsproducten, voor slechts 16 euro!
Gebak, vers fruit, granen, eierbereidingen, kaas, zalm, vleeswaren, worstjes, gegrilde spek, enz. Alles is hier om aan je verwachtingen te voldoen !
Voeg daarbij het vriendelijke en warme welkom dat je verdient, met onze duurzame koffie en thee, en ook de keuze tussen versgeperst sinaasappelsap of 100% natuurlijke sap van Granini®, en je zal klaar en vol energie zijn voor de rest van de dag !
Gebak, vers fruit, granen, eierbereidingen, kaas, zalm, vleeswaren, worstjes, gegrilde bacon, enz. Alles is hier om aan je verwachtingen te voldoen !
Klap op de vuurpijl ! Om onze gasten te verwennen, bieden we onze mogelijkheid om tijdens hun ontbijt gebruik te maken van onze live-cooking optie ! Onze chef van de dag staat klaar om ter plaats aan je wensen te voldoen!
De zoutliefhebbers onder jullie zullen worden aangetrokken door onze eierbereidingen en het “English breakfast”
De zoetekauwen zullen genieten van pannenkoeken, wentelteefjes en alle ter andere lekkere goederen zoals versgebakken croissants, broodjes en andere gebakjes!
Al je zintuigen worden geprikkeld met onze all-inclusive warme & koude ontbijtformule! Bon appétit !